Słowiański elementarz pielęgnacji urody

Sekrety urody babuszki. Elementarz słowiańskiej pielęgnacji (Fot. Holly Lay / Flickr)

Czy naprawdę musimy się uczyć dbania o urodę od Francuzek, Hindusek czy Koreanek? Czas na słowiański elementarz pielęgnacji!

Rosjanki i Ukrainki słyną z urody na całym świecie, ale też potrafią ją pielęgnować. Najwyższy czas wrócić więc do korzeni, posłuchać rad babuszki i przekonać się, że kilka prostych, niedrogich i sprawdzonych metod pielęgnacji idealnie dopasowanych do naszego typu urody pozwoli nam osiągnąć efekty, o jakich zawsze marzyłyśmy.

Raisa Ruder ujawnia genialne w swojej prostocie receptury babuszki przekazywane z pokolenia na pokolenie. Zdradza sposoby na piękną cerę, wyraziste usta czy lśniące włosy, oparte na niedrogich, naturalnych produktach spożywczych, takich jak jajka, mleko, miód, drożdże czy truskawki.

Raz na zawsze pozbądź się więc kompleksów i preparatów pełnych chemii. Skorzystaj z sekretów babuszki, naucz się sama przygotowywać naturalne kosmetyki i zachwycaj urodą. Bo sekret nieprzemijającego piękna leży w naturze!

Related posts

2 Thoughts to “Słowiański elementarz pielęgnacji urody”

  1. Dczn76

    Mam naturalne usta jak afrykańskich.
    Pamiętam sytuację, gdy po raz pierwszy kupiłam moją ukochaną krwisto-czerwoną pomadkę Inglota nr 868 Zaraz po zakupie pomalowałam nią usta. Większość mężczyzn mijających mnie w galerii handlowej, z minami pełnymi aprobaty, zawieszała wzrok na czerwonych ustach.

  2. Dczn76

    delikatny połysk będzie dobrze wyglądał przy umiarkowanie dużych ustach. Lepiej zrezygnować z podwójnej warstwy świecącego błyszczyka, ubierając usta w konturówkę i pomadkę!

    zero iskrzenia i mocnego połysku. MAT jest tym, co duże i pełne usta lubią najbardziej!

Leave a Comment